top of page

ЧОМУ МИ

    Працюючи багато років у сфері працевлаштування, ми набули великого практичного досвіду. Завдяки цьому досвіду, ми зрозуміли, що найголовніше у нашій діяльності – людина. Тому наша компанія визначила для себе одну головну мету: ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ КЛІЄНТА !

    Уся наша діяльність  визначається у цьому напрямку. З нашої точки зору, клієнт – це будь-яка людина, яка потребує роботи та підтримки протягом усього часу співпраці. Ми усвідомлюємо, що подібні заходи займають багато часу та вимагають великих зусиль, але все ж докладаємо максимум старань для досягнення цієї мети.

    Скільки людей, стільки й різних підходів до тих чи інших питань. Наші кваліфіковані спеціалісти збирають інформацію про досвід, навички, інтереси тощо, а потім підлаштовують під потреби конкретного клієнта для максимально ефективної взаємодії  обох сторін.

Dwie osoby dyskutujące

кого ми шукаємо

Demonstracja

    Приємних, спокійних, терплячих, щирих людей, які вміють працювати з людьми похилого віку та з людьми, які потребують сторонньої допомоги. 

    Досвід важливий у кожній роботі, і тут він також бажаний. Адже, чим більше у вас навичок, тим вища Ваша зарплата і ефективніша Ваша праця.

    Важливими перевагами для цієї роботі є :

- попередній досвід на аналогічній посаді ;

- вміння розпоряджатися власним часом ;

- вміння підтримувати порядок та чистоту ;

- володіння німецькою мовою ;

- кулінарні навички ;

- посвідчення водія;

- стресостійкість;

- бажання працювати мінімум протягом 2-х місяців .

    Якщо у вас немає якихось з перерахованих вище переваг, не хвилюйтеся, оскільки кожен контракт індивідуальний, і ми допоможемо Вам підібрати відповідний.

    Найголовніше - мати бажання працювати !

наші гарантії

ПОВНА БЕЗПЕКА

допомога на кожному етапі

консультант у вашому розпорядженні

все відповідно до термінів

Mężczyzna podpisujący
Kobieta na telefon
bottom of page